o nas

Olicana Textiles istnieje od 1973 roku i pozostaje firmą rodzinną, produkującą szeroką gamę wysokojakościowych tekstylnych materiałów obiciowych i zasłonowych, które znajdują zastosowanie na całym świecie.

Wśród naszych materiałów znajdą Państwo piękne bawełny, lny, ich mieszanki oraz wełny. Oferujemy także kolekcję tkanin drukowanych, w tym na Państwa zamówienie, wg. autorskich wzorów.

Kolekcje Olicana tkane są wyłącznie z naturalnej przędzy i zaprojektowane tak, aby sprostać coraz wyższym wymaganiom zastosowań prywatnych jak i kontraktowych. Stylowa, elegancka prostota i ekscytujące kombinacje idealnie uzupełniających się kolorów pozwalają stworzyć piękne, zintegrowane kompozycje.

Nasze tekstylia wpisują się w nowoczesną jak i tradycyjną stylistykę – zamów darmowe próbki dostosowane do swoich poszukiwań już dziś, a sam materiał nawet od 1 metra długości dla klientów detalicznych i biznesowych.

Wyłącznym i Autoryzowanym dystrybutorem produktów marki ‘Olicana Textiles’ na terenie Polski jest firma ‘WCP Wiktor Andrzej Bielecki’.

Olicana Textiles na świecie:
Zapraszamy do kontaktu: